warranty Zarejestruj
gwarancję

cewki zapłonowe

Przeglądasz: Cewki zapłonowe

Skuteczność / Precyzja / Najwyższa jakość
HQ

Sporą część oferty oznaczamy mianem wysokiej jakości HQ, co oznacza, że są to cewki największych światowych producentów OEM, dostarczających swoje wyroby na pierwszy, fabryczny montaż.

Janmor jest na polskim rynku liderem produkcji elementów samochodowych układów zapłonowych. Główną część naszej produkcji zajmują wysokiej jakości przewody zapłonowe oraz cewki. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą cewek zapłonowych oferowanych przez naszą firmę.

Przykładowe modele cewek zapłonowych dostępne w naszej ofercie:

Szukasz konkrentnych modeli cewek zapłonowych?

Sprawdź w katalogu

Jeśli jakiejś cewki nie mamy w bieżącej ofercie to możemy jej zawsze poszukać – prosimy wtedy o kontakt z Działem Rozwoju Wyrobu.

cewka zapłonowa RB33 (RENAULT)
przewód WIRE WOUND SILICON

Naszą ofertę cewek zapłonowych stanowi już prawie 600 szczegółowo dobranych pod względem jakościowym referencji. Tak duża liczba cewek umożliwia prawie 100 – procentową skuteczność ich właściwego doboru zarówno do aut produkowanych współcześnie jak i pojazdów zabytkowych.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Państwa podczas korzystania z serwisu janmor. Wszelkie informacje na ten temat znajdują się w naszej Polityce prywatności (link). Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Janmor Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać.