warranty Zarejestruj
gwarancję

Przeglądasz: O firmie

O firmie

JANMOR Sp. z o.o. to czołowy polski dostawca systemów zapłonowych do motoryzacji.

Głównymi cechami wyróżniającymi markę JANMOR jest wysoka jakość oraz szeroka gama oferowanych produktów - mamy dostępnych około 1700 referencji przewodów zapłonowych i prawie 600 referencji cewek, które pokrywają bazę 30 tys. modeli pojazdów jeżdżących po drogach Europy.

Celem naszej codziennej pracy jest zaspokajanie potrzeb i oczekiwań Klientów – dlatego chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Rozwijamy się przy tym na rynkach niszowych, oferując nasze produkty do aut amerykańskich, motocykli, pojazdów zabytkowych, a także wózków widłowych.

JANMOR to marka znana jest nie tylko w Polsce, ale również w ponad kilkudziesięciu krajach świata, do których eksportujemy ponad połowę naszej produkcji. Jesteśmy obecni na wszystkich najważniejszych targach motoryzacyjnych na świecie.

Potwierdzeniem i gwarancją jakości naszych produktów jest certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015 wydany przez Bureau Veritas Certification Polska oraz wiele innych krajowych i międzynarodowych nagród i wyróżnień, takich choćby jak Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazela Biznesu.

Jako firma związana bezpośrednio z branżą motoryzacyjną staramy się czynnie angażować w sport motorowy. Wiele załóg startujących w naszych barwach sięgało po tytuły mistrzowskie, co jest dla nas szczególnym powodem do dumy.

Misja firmy

Podstawowym celem Firmy Janmor jest efektywne wytwarzanie przewodów zapłonowych spełniających oczekiwania Klientówi gwarantujących im pełne zadowolenie.

Tą drogą Firma dąży do:

zdobycia i utrzymania zaufania Klientów;

ugruntowania opinii wiarygodnego partnera;

utrzymania znaczącej i trwałej pozycji w branży motoryzacyjnej;

uzyskiwania pozytywnych wyników ekonomicznych;

Powyższe cele osiągamy przez:

dostosowanie się do wymagań i zaspokojenie potrzeb Klientów;

stosowanie surowców uznanych producentów;:

dbałość o wzrost poziomu kwalifikacji i świadomości pracowników;:

przestrzeganie i doskonalenie systemu jakości;:

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Państwa podczas korzystania z serwisu janmor. Wszelkie informacje na ten temat znajdują się w naszej Polityce prywatności (link). Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Janmor Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać.