warranty Zarejestruj
gwarancję

Przeglądasz: Janmor Rally Team

Janmor Rally Team

Jako firma związana bezpośrednio z branżą motoryzacyjną staramy się czynnie angażować w sport motorowy, a w szczególności wspierać młodych, perspektywicznych kierowców. Ich sukcesy są dla nas szczególnym powodem do dumy.

W naszych barwach jeżdżą: Piotr Kałużka i Przemysław Saleta, startujący w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, Robert Łyżwa/Michał Krotiuk, biorący udział w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych autem LAND ROVER Tomcat, Karol Piątkowski/Michał Cichała startujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski samochodem SUBARU Impreza N12, Krzysztof Możyszek/Cezary Niewiarowski jeżdzacy klasycznym Audi S2 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski na oraz Marcin Wosio, który swoim NISSANEM 200SX bierze udział w zawodach DRIFT CUP.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Państwa podczas korzystania z serwisu janmor. Wszelkie informacje na ten temat znajdują się w naszej Polityce prywatności (link). Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do portalu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez Janmor Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać.